Interagent d.o.o. Mostar - Podružnice

Interagent d.o.o. Mostar

MOSTAR - RODOČ

E: mostar@interagent.ba

Voditelj referata:

Igor Antunović

T: +387 36 350 242 / +387 36 350 243
T: +387 36 352 782 / +387 36 352 783
T: +387 36 351 387
F: +387 36 350 241
M: +387 63 313 089
E: igor.antunovic@interagent.ba

Carinsko u/i skladištenje i org.prijevoza

T: +387 36 350 213
M: +387 63 317 292
E: skladiste@interagent.ba

Carinsko skladište

T: +387 36 350 671
M: +387 63 319 815

Unutarnja obrada

T: +387 36 352 783
M: +387 63 313 397
E: unutarnja.obrada@interagent.ba

MOSTAR - ZRAČNA LUKA

E: zracnaluka@interagent.ba

Voditelj podružnice:

Vladimir Pejičić

T: +387 36 352 239
F: +387 36 352 070
M: +387 63 311 594
E: vlado@interagent.ba

LJUBUŠKI

E: ljubuski@interagent.ba

Voditelj podružnice:

Goran Jovanović

T: +387 39 832 687
T: +387 39 832 310
F: +387 39 834 143
E: goran@interagent.ba

GRUDE

E: grude@interagent.ba

Voditelj podružnice:

Darko Martinović

T: +387 39 661 778
T: +387 39 661 635
E: darko@interagent.ba

ORAŠJE

E: orasje@interagent.ba

Voditelj podružnice:

Zvonko Šušak

T: +387 31 712 344
T: +387 31 712 495
E: zvonko@interagent.ba

SARAJEVO

E: sarajevo@interagent.ba

Voditelj podružnice:

Dervo Ćupina

T: +387 33 458 054
T: +387 63 355 802
E: dervo@interagent.ba

Husein Medar

T: +387 33 768 660
T: +387 63 892 690
E: husein@interagent.ba

ČAPLJINA

E: capljina@interagent.ba

Kontakt osoba:

Karolina Jović

T: +387 36 810 790
F: +387 36 810 790

TOMISLAVGRAD

E: tomislavgrad@interagent.ba

Voditelj:

Ivica Jurić

T: +387 34 352 212
T: +387 34 354 088
M: +387 63 330 174
E: ivica@interagent.ba

ŠAMAC

E: inter@teol.net
E: samac@interagent.ba

Voditelj:

Igor Palac

T: +387 54 620 900
T: +387 54 620 901
M: +387 63 319 394
E: igor@interagent.ba

VISOKO


Voditelj podružnice:

Munir Hamza

T: +387 32 355 330
M: +387 63 355 330
E: munir@interagent.ba

LOGO DOO BIHAĆ - IZAČIĆ

E: logobi@bih.net.ba

Direktor:

Emir Mehić

T: +387 37 394 795
M: +387 61 138 656
F: +387 37 394 797

Jusuf Eminović

T: +387 37 394 796
M: +387 61 891 747

INTERAGENT-MO DOO - GRADIŠKA

E: uprava@interagentm.com

Prokurist:

Zvonko Šušak

T: +387 51 809 970
T: +387 51 809 971
M: +387 63 340 166
E: zvonko@interagent.ba

Računovodstvo

T: +387 51 809 973

GRADIŠKA

E: gradiska@interagentm.com

Voditelj podružnice:

Daniel Vladisavljević

T: +387 51 815 201
M: +387 65 900 721

Biljana Golić

T: +387 51 809 180
M: +387 65 533 538

INTERAGENT-MO DOO - BANJA LUKA

E: banjaluka@interagentm.com

Voditelj podružnice:

Dijana Antonić

T: +387 51 345 770
T: +387 51 345 771
M: +387 65 402 161

INTERAGENT-MO DOO - RAČA

E: raca@interagentm.com

T: +387 55 335 130
T: +387 55 335 131

INTERAGENT DOO - PLOČE

E: interagent@du.t-com.hr

Voditelj podružnice:

Mišo Glavinić

T: +385 20 670 770
M: +385 98 344 069

Lola Medaković

T: +385 20 670 760

INTERAGENT DOO - PLOČE - SPLIT

E: interagent@st.t-com.hr

Voditelj podružnice:

Jandro Jurić

T: +385 21 508 740
T: +385 21 508 725
M: +385 98 555 194